Zestaw 2 kotłów parowych plus pojemnik do schładzania Doleschal 2x600l
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka termiczna mięsa |
| Rodzaj | Kotły warzelne / Patelnie |
| Wysokość | 1070 mm |
| Szerokość | 1220 mm |
| Długość | 1650 mm |
| Pojemność | 2x600 l |
| Zasilanie | Parowe |
| Wymiary zbiornika | 540x800x1450 (Gł. mm x Szer. mm x Dł. mm) |
Zapytaj o to urządzenie
