O firmie

Początki firmy Servo sięgają połowy lat 90. Już wtedy głównym przedmiotem naszej działalności był handel maszynami do przetwórstwa mięsnego, który z czasem rozwinęliśmy o handel maszynami do przetwórstwa owocowo – warzywnego. Od początku naszej działalności korzystaliśmy z możliwości współpracy z kontrahentami z rynków Europy Zachodniej. Te znajomości oraz wspólne relacje kontynuujemy i rozwijamy do dzisiaj.

Rozpoczęliśmy naszą działalność od sprowadzania do Polski maszyn wysokiej klasy,  wcześniej u nas niedostępnych, które następnie sprzedawaliśmy naszym rodzimym przedsiębiorcom. Z czasem wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom rynku i klientów rozszerzyliśmy naszą działalność o serwis maszyn.

Sprzedajemy maszyny pojedyncze, linie technologiczne i całe zakłady produkcyjne wraz z wyposażeniem. W naszym magazynie znajduje się ponad 1500 maszyn. W Servo przeprowadzamy własny serwis maszyn, dokonywany przez wykwalifikowanych pracowników. Obejmuje on serwis mechaniczny, pneumatyczny, hydrauliczny i elektryczny maszyn, w tym instalację i programowanie nowych sterowników. Obecnie 95% sprzedawanych przez nas maszyn jest po przeprowadzonym przez nas serwisie.

Oprócz sprzedaży i serwisu, wykonujemy także na życzenie naszego klienta montaż maszyn, we wskazanym przez niego miejscu. W swojej historii Servo przeprowadzało montaż maszyn na terenie nie tylko Europy, ale i całego świata – w Rosji, Stanach Zjednoczonych, Jordanii i innych. Jesteśmy otwarci na stawiane przed nami wyzwania!

Firmę Servo, na tle innych firm wyróżnia przede wszystkim to, że nie jesteśmy firmą wirtualną. Maszyny, które znajdują się w naszej ofercie znajdują się również w naszym magazynie. Posiadamy największy w Europie Centralnej i trzeci na świecie skład maszyn do przetwórstwa spożywczego.

Obecnie, jedynie 20% naszych towarów sprzedawanych jest na wewnętrzny rynek Polski. Natomiast większość naszych transakcji ma wymiar nie tylko europejski, ale i światowy. Po 20. latach naszej działalności z dumą możemy powiedzieć, że nasze produkty znajdują się niemal na każdym kontynencie.

Dotychczas prowadziliśmy interesy z partnerami z Niemiec, Francji, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Meksyku, Ekwadoru, Dominikany, Peru, Chile, Rosji, Jordanii, Indii, Malezji i innych.

Servo to jednak nie tylko ogromne, prężnie działające przedsiębiorstwo. To firma tworzona i zarządzana przez rodzinę. Wierzymy, że nasze wspólne relacje przekładają się na panującą w niej atmosferę oraz na jakość naszej wspólnej pracy. Servo to firma  z tradycjami, która dba o swoich klientów, kontrahentów oraz pracowników, dlatego z większością z nich jesteśmy związani od początków naszej firmy. Servo to relacje budowane przez lata.