Wywrotnica Wichelmann PAKIP
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Wagi / Wywrotnice |
| Wysokość | 3600 mm |
| Szerokość | 1800 mm |
| Długość | 2400 mm |
| Moc całkowita | 1,32 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Wymiar skrzyniopalety | 870 mm |
Zapytaj o to urządzenie
