Wywrotnica do skrzyniopalet Dieterle MD-5
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Wagi / Wywrotnice |
| Wysokość | 2860 mm |
| Szerokość | 1750 mm |
| Długość | 2300 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 4 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Wymiar skrzyniopalety | 1200 x 1200 , 1200 x 800 mm |
Opis
Pojemność : 1000 kg
Wysokość podnoszenia : 2100 mm
Zapytaj o to urządzenie
