Wywrotnica do beczek Marinox SK800HAT
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Wagi / Wywrotnice |
| Wysokość | 1900 mm |
| Szerokość | 2000 mm |
| Długość | 1100 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Opis
Średnica beczki 840mm
Wysokość podnoszenia od 870 do 1100mm
Zapytaj o to urządzenie
