Wytwornica lodu Nowicki WL 750
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Chłodnictwo |
| Rodzaj | Wytwornice lodu |
| Wysokość | 1100 mm |
| Szerokość | 650 mm |
| Długość | 1050 mm |
| Waga | 280 kg |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 4,5 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Wydajność | 750 kg/doba |
Opis
Wytwornica lodu Nowicki WL 750 jest to urządzenie o wysokiej produktywności.
Osiąga wydajność, aż do 750 kg / 24h. Suchy lód, który produkuje urządzenie wykorzystywany jest w przetwórstwie mięsnym i spożywczym. Urządzenie jest niezbędne w każdym zakładzie mięsnym z uwagi na to, że lód zdecydowanie przedłuża okres magazynowania produktów. Urządzenie wykonane jest ze stali nierdzewnej - co zapewnia wysoki poziom higieny i trwałości urządzenia. Producent zabrał także o łatwy dostęp do podzespołów wymagających konserwacji.
Specyfikacja:
Producent: NOWICKI
Model: WL 750
Typ: Łuskarka / wytwornica lodu
Wymiary: 1100 x 650 x 1050 ( mm )
Zasilanie: 400V 50Hz 3N
Moc: 4,5 kW
Wydajność: 750 kg / 24h
Waga: 280 kg
Materiał: Stal nierdzewna, kwasoodporna
