Wymiennik ciepłej wody Loos AWT
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka termiczna mięsa |
| Rodzaj | Wytwornice pary |
| Wysokość | 2500 mm |
| Szerokość | 1100 mm |
| Długość | 1000 mm |
| Pojemność | 45 l |
| Moc całkowita | 104 kW |
Opis
Pojemność 45 L
Ciśnienie robocze 32 bar
Dopuszczalna tempertatura 235°C
Moc 104 kW
Zapytaj o to urządzenie
