Wilko-mieszałka CFS CombiGrind 2000/250
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Wilki masarskie |
| Wysokość | 2700 mm |
| Szerokość | 2400 mm |
| Długość | 3200 mm |
| Pojemność | 2000 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 75 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Załadunek | Brak załadunku, możliwość dokupienia załadunku słupowego do maszyny |
| Średnica gardzieli | 250 mm |
| Typ wilka | Wilk prosty |
| System podawania farszu na ślimaka | Kosz zasypowy |
| Wykonanie gardzieli | Stal nierdzewna |
| Materiał wykonania ślimaka podającego | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Opis
Wilko-mieszałka CFS CombiGrind 2000/250
Pojemność: 2000 l
Średnica gardzieli: 250 mm
Moc: 75 kW
Zasilanie elektryczne: 400 V 50 Hz
Wymiary: 3200 mm x 1900 mm x 2800 mm
Posiada analizator MultiTrack działający na podczerwień. Analizuje zawartość tłuszczu, białka i wody w mięsie .
Przybliżona dokładność: ok. 2%.
Zapytaj o to urządzenie
