Wilk Weiler 1109
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Wilki masarskie |
| Wysokość | 2100 mm |
| Szerokość | 1200 mm |
| Długość | 1800 mm |
| Waga | 1800 kg |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Wydajność | 22000 kg/h |
| Moc całkowita | 75 kW |
| Załadunek | Brak załadunku, możliwość dokupienia załadunku słupowego do maszyny |
| Średnica gardzieli | 280 mm |
| Typ wilka | Wilk prosty |
| System podawania farszu na ślimaka | Kosz zasypowy |
Zapytaj o to urządzenie
