Wilk Seydelmann ME 130 V
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Wilki masarskie |
| Wysokość | 1230 mm |
| Szerokość | 920 mm |
| Długość | 1030 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 11 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | 2-3 tygodnie |
| Średnica gardzieli | 130 mm |
| Typ wilka | Wilk prosty |
| System podawania farszu na ślimaka | Kosz zasypowy |
| Wykonanie gardzieli | Stal nierdzewna |
| Materiał wykonania ślimaka podającego | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Zapytaj o to urządzenie
