Wilk kątowy Krämer Grebe WW 160
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Wilki masarskie |
| Wysokość | 1730 mm |
| Szerokość | 1750 mm |
| Długość | 2000 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Wydajność | 6200 kg/h |
| Moc całkowita | 30 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Średnica gardzieli | 160 mm |
| Typ wilka | Wilk kątowy |
| System podawania farszu na ślimaka | Kosz zasypowy |
| Wykonanie gardzieli | Stal nierdzewna |
| Materiał wykonania ślimaka podającego | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Zapytaj o to urządzenie
