Wilk do bloków mięsa mrożonego Palmia 400
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Wilki masarskie |
| Wysokość | 2050 mm |
| Szerokość | 1600 mm |
| Długość | 2600 mm |
| Waga | 2200 kg |
| Pojemność | 300 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 55 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | 2-3 tygodnie |
| Średnica gardzieli | 400 mm |
| Typ wilka | Wilk prosty |
| System podawania farszu na ślimaka | Kosz zasypowy |
Zapytaj o to urządzenie
