Wiązałka Siebeck FRT-M-6
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Pakowaczki |
| Wysokość | 1400 mm |
| Szerokość | 650 mm |
| Długość | 740 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 1,4 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Wymiary komory/formy | 290 mm |
Zapytaj o to urządzenie
