Wałkownica do ciasta Seewer Rondo
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Inne maszyny |
| Rodzaj | Piekarnicze |
| Wysokość | 1350 mm |
| Szerokość | 1200 mm |
| Długość | 3350 mm |
| Zasilanie | Elektryczne |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Opis
Szerokość taśmy: 640 mm
Zapytaj o to urządzenie
