Wago-etykieciarka Zomerdam PAW 2000
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Wagi / Wywrotnice |
| Wysokość | 1600 mm |
| Szerokość | 2300 mm |
| Długość | 800 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 230V 50Hz 1N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Opis
Szerokośc taśmy: 200 mm
Zapytaj o to urządzenie
