Waga Teraoka Seiko DS-410
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Wagi / Wywrotnice |
| Wysokość | 1550 mm |
| Szerokość | 450 mm |
| Długość | 420 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 230V 50Hz 1N |
| Moc całkowita | 5 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Opis
Maksymalna pojemność : 60 kg
Minimalna pojemność : 0,4 kg
Skala wymiarów : 400 mm x 400 mm
Zapytaj o to urządzenie
