Waga najazdowa Berkel IWS-IT1000
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Wagi / Wywrotnice |
| Wysokość | 250 mm |
| Szerokość | 1550 mm |
| Długość | 1500 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 230V 50Hz 1N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Zapytaj o to urządzenie
