Tunel sanityzacji i dezynfekcji wędlin Colussi Ermes SA 01/04
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Tunele do obkurczu i osuszania |
| Wysokość | 3900 mm |
| Szerokość | 1050 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas zanurzania | 1200 sek |
| Szerokość taśmy | 600 mm |
Zapytaj o to urządzenie
