Tunel osuszania Multivac TE100
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Tunele do obkurczu i osuszania |
| Wysokość | 1400 mm |
| Szerokość | 100 mm |
| Długość | 1100 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Wymiary okna | 560x260 mm |
Zapytaj o to urządzenie
