Tunel obkurczu Supervac AT 10D
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Tunele do obkurczu i osuszania |
| Wysokość | 1200 mm |
| Szerokość | 1100 mm |
| Długość | 1350 mm |
| Waga | 430 kg |
| Pojemność | 290 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 30 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Wymiary okna | 740 x 340 mm |
Zapytaj o to urządzenie
