Tunel obkurczu Grace G106E
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Tunele do obkurczu i osuszania |
| Wysokość | 2100 mm |
| Szerokość | 1150 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 25 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas zanurzania | 2000 sek |
| Szerokość taśmy | 420 mm |
Zapytaj o to urządzenie
