Tunel obkurczu Cryovac ST106D RH
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Tunele do obkurczu i osuszania |
| Wysokość | 2100 mm |
| Szerokość | 1100 mm |
| Długość | 1050 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | 2-3 tygodnie |
| Szerokość taśmy | 420 mm |
| Zasilanie | Elektryczne |
Zapytaj o to urządzenie
