Tunel obkurczu Cryovac
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Tunele do obkurczu i osuszania |
| Wysokość | 2300 mm |
| Szerokość | 1050 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 230V 50Hz 1N |
| Moc całkowita | 1.5 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Zasilanie | Elektryczne |
| Czas zanurzania | 1700 sek |
Zapytaj o to urządzenie
