Tunel do osuszania Inauen 33.78i
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Tunele do obkurczu i osuszania |
| Wysokość | 1700 mm |
| Szerokość | 1800 mm |
| Długość | 1200 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 12 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Szerokość taśmy | 780 mm |
| Wymiary okna | 400 x 800 mm |
Opis
Tunel osuszający INAUEN 33.78i jest automatycznym tunelem z możliwością pracy w linii.
Znajdzie on zastosowanie w zakładach przemysłu mięsnego, zakładach produkujących i pakujących żywność. INAUEN 33.78i precyzyjnie osuszy mokre opakowania z produktem w celu ich dalszego znakowania i etykietowania.
Urządzenie osusza mokre opakowania z produktem za pomocą systemu specjalnych dysz powietrza. Osuszacz INAUEN w połączeniu z innymi urządzeniami np: tunelem obkurczu lub pakowaczką próżniową do może stworzyć bardzo wydajną linię, która idealnie sprawdzi się w każdym zakładzie. INAUEN 33.78i został wyprodukowany ze stali nierdzewnej i elementów kwasoodpornych. Producent zadbał o łatwy dostęp do elementów wymagających okresowych konserwacji.
Specyfikacja:
Producent: INAUEN
Model: 33.78i
Typ: Tunel do osuszania
Wymiary: 1700 x 1800 x 1200 ( mm )
Zasilanie: 400V 50Hz 3N
Moc: 12 kW
Szerokość taśmy: 780 mm
Wymiary okna: 400 x 800 mm
Materiał: Stal nierdzewna, kwasoodporna
