Tunel do obkurczu Inauen 85.47i
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Tunele do obkurczu i osuszania |
| Wysokość | 1400 mm |
| Szerokość | 1005 mm |
| Długość | 1300 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Szerokość taśmy | 470 mm |
| Wymiary okna | 540x330 mm |
Zapytaj o to urządzenie
