Tunel do obkurczu Inauen 85.47i
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Tunele do obkurczu i osuszania |
| Wysokość | 1400 mm |
| Szerokość | 2400 mm |
| Długość | 1100 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 20,5 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas zanurzania | ≥ 1 sek |
| Wydajność | 8 cykl/min |
| Szerokość taśmy | 480 mm |
| Wymiary okna | 470 x 280 mm |
| Zbiornik na wodę | 210 l |
Opis
Tunel do obkurczu wodnego firmy Inauen model VC999 85.47i działa na zasadzie zsynchronizowanego zanurzenia w gorącej wodzie.
Urządzenie jest w pełni automatyczne, co pozwala osiągnąć bardzo wysoką wydajność.
Układ sterowania kieruje przenośnikami wejścia / wyjścia, które połączone są z układem zbiornika pozwalają na pełna automatyzację procesu pakowania.
Tunel wykonany jest ze stali nierdzewnej.
Specyfiakcja:
Producent : INAUEN
Model : VC999 85.47i
Wymiary: 1400 x 2400 x 1100 ( mm )
Ogrzewanie elektryczne : 20.5 kW
Zasilanie : 400V 50Hz 3N
Przyłącze wodne : R ½ "na zewnątrz
Sprężone powietrze : 6 - 8 bar
Wylot pary : Ø 160 mm na zewnątrz
Zbiornik wody : 210 l
Wylot wody : R1 ¼
Wymiary produktu : 460 x 900 x 250 ( mm )
Wydajność : 8 cykli / min
Czas zanurzenia : ≥ 1 sek
