Tunel do obkurczu Inauen 85.47 D
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Tunele do obkurczu i osuszania |
| Wysokość | 1400 mm |
| Szerokość | 1350 mm |
| Długość | 1100 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 0,6 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Zasilanie | Parowe |
| Wydajność | 8 cykl/min |
| Szerokość taśmy | 470 mm |
| Zbiornik na wodę | 210 l |
Zapytaj o to urządzenie
