Tunel do obkurczu Cryovac
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Tunele do obkurczu i osuszania |
| Wysokość | 1700 mm |
| Szerokość | 850 mm |
| Długość | 2000 mm |
| Zasilanie | Elektryczne |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Szerokość taśmy | 440 mm |
| Wymiary okna | 440x210 mm |
Zapytaj o to urządzenie
