Transporter taśmowy Belttrans 200
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Transportery / Podajniki |
| Wysokość | 980 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Długość | 1400 mm |
| Zasilanie | Elektryczne |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Wymiary robocze taśmy | 1350 x 200 mm |
| Material taśmy | Sztuczne tworzywo |
Opis
Transporter taśmowy jest urządzeniem które zastosowanie ma w branży mięsnej.
Prezentowany model jest napędzany silnikiem elektrycznym.
Szerokość jego taśmy to 200 mm. Urządzenie znajdzie zastosowanie w produkcji mięsnej w linii produkcyjnej.
Specyfikacja:
Producent: BELTTRANS
Model: 200
Typ: Transporter / podajnik
Wymiary: 980 x 540 x 1400 ( mm )
Wymiary robocze taśmy: 1350 x 200 ( mm )
Materiał: Stal nierdzewna / kwasoodporna
Zapytaj o to urządzenie
