Transporter ślimakowy Servotech
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Transportery / Podajniki |
| Wysokość | 2200 mm |
| Szerokość | 500 mm |
| Długość | 2300 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Opis
Długość ślimaka: 3000 mm, ø 200 mm
Skok: 65 mm
Wysokość podawania 1750 mm.
Zapytaj o to urządzenie
