Transporter ślimakowy NN
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Transportery / Podajniki |
| Wysokość | 2100 mm |
| Szerokość | 1100 mm |
| Długość | 2300 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Opis
Wysokość podnoszenia : 1150 mm
Skok : 280 mm
Średnica śruby : 300 mm
Zapytaj o to urządzenie
