Transporter ślimakowy Lubot Wakker
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Transportery / Podajniki |
| Wysokość | 2500 mm |
| Szerokość | 1500 mm |
| Długość | 7400 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Opis
Hydrauliczna regulacja wysokości.
Średnica śruby 400mm
Skok 250mm
Zapytaj o to urządzenie
