Transporter Itec 480S
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Transportery / Podajniki |
| Wysokość | 1000 mm |
| Szerokość | 900 mm |
| Długość | 2000 mm |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | dostępne na magazynie |
| Wymiary robocze taśmy | 750x2000 mm |
| Material taśmy | Sztuczne tworzywo |
Zapytaj o to urządzenie
