Transporter do wychładzania produktów NN
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Transportery / Podajniki |
| Wysokość | 1400 mm |
| Szerokość | 750 mm |
| Długość | 1700 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Opis
Transporter posiada dwa rzędy dysz natryskowych- z góry i z dołu taśmy.
Może służyć do wychładzania lub mycia produktów
Zapytaj o to urządzenie
