Termoformer / Pakowaczka Multivac M860
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Pakowaczki |
| Wysokość | 2000 mm |
| Szerokość | 950 mm |
| Długość | 4800 mm |
| Waga | 2100 kg |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 3 kW |
| Czas realizacji zamówienia | dostępne na magazynie |
| System pakowania | Thermoforma |
Opis
Multivac M860 to urządzenie przeznaczone do pakowania i automatycznego tworzenia form tzw. termoformer. Urządzenie dysponuje trzeba rodzajami form. Maszyna znajdzie zastosowanie w zakładach przemysłu mięsnego. Jest wydajnym i niezawodnym urządzeniem niezbędnym do pakowania produktu.
Specyfikacja:
Producent: MULTIVAC
Model: M860
Typ: Pakowaczka - termoformer
Wymiary: 2000 x 950 x 4800 ( mm )
Zasilanie: 400V 50Hz 3N
Moc: 3kW
Ilość form: 3
- 200 x 110( 3 szt. )
- 200 x 80 ( 4 szt. )
- 110 x 90 ( 6 szt. )
Waga: 2100 kg
Materiał: Stal nierdzewna, kwasoodporna
Zapytaj o to urządzenie
