Tenderyzer Protecon B.V PMT 41
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Nastrzykiwarki / Nacinarki |
| Wysokość | 1400 mm |
| Szerokość | 1000 mm |
| Długość | 1000 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 1.5 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Szerokość taśmy roboczej | 400 mm |
Zapytaj o to urządzenie
