Tarka do sera NN
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Krajalnice / Gilotyny do mięsa mrożonego |
| Wysokość | 1300 mm |
| Szerokość | 2000 mm |
| Długość | 1000 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | dostępne na magazynie |
| Wymiary komory | 300 х 400 mm |
Opis
Dodatkowe informację:
- maszyna posiada pneumatyczny docisk produktu do bębna
- maszyna na ramie ze stali czarnej, elementy mające kontakt z produktem wykonane są ze stali nierdzewnej
Zapytaj o to urządzenie
