Szczeciniarka AWE SK 190
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Ubojnie i wyposażenie |
| Rodzaj | Ubojnie i wyposażenie |
| Wysokość | 1280 mm |
| Szerokość | 950 mm |
| Długość | 2080 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 14.2 kW |
| Główny materiał | Stal ocynkowana |
| Czas realizacji zamówienia | dostępne na magazynie |
Opis
Szczeciniarka to urządzenie służące do oczyszczania tuszy wieprzowej ze szczeciny.
Urządzenie oczyszcza produkt za pomocą gumowych "łapł z żyletkami które obracają się.
Specyfikacja:
Producent: AWE
Model: SK190
Wymiary: 1280 x 950 x 2080 ( mm )
Zasilanie: 400V 50Hz 3N
Moc: 14.2 kW
Materiał: Stal ocynkowana
Zapytaj o to urządzenie
