Stół rozbiorowy SSS-Foerdertechnik
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Ubojnie i wyposażenie |
| Rodzaj | Stoły rozbiorowe |
| Wysokość | 920 mm |
| Szerokość | 1670 mm |
| Długość | 5250 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Opis
Taśma: szerokość 600 mm, długość 4000 mm.
Zapytaj o to urządzenie
