Stół rozbiorowy NN 3200
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Ubojnie i wyposażenie |
| Rodzaj | Stoły rozbiorowe |
| Wysokość | 920 mm |
| Szerokość | 1100 mm |
| Długość | 3200 mm |
| Zasilanie | Elektryczne |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | dostępne na magazynie |
Opis
- Długość 3200 mm
- Taśma o szerokości 300 mm
- Płyty o szerokości 400 mm
Zapytaj o to urządzenie
