Skrobaczka do kości CP Food Machinery MB 1
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Ubojnie i wyposażenie |
| Rodzaj | Piły / Cęgi |
| Wysokość | 970 mm |
| Szerokość | 1300 mm |
| Długość | 900 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 230V 50Hz 1N |
| Moc całkowita | 0,43 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Opis
Szerokość robocza : 145 mm
Zapytaj o to urządzenie
