Skórowaczka Weber ASB 600/2
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Skórowaczki / Odbłaniarki |
| Wysokość | 1200 mm |
| Szerokość | 900 mm |
| Długość | 1600 mm |
| Waga | 210 kg |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 0,85 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Typ skórowaczki | Skórowaczka automatyczna |
| Szerkość taśmy podającej | 300 mm |
| Szerokość taśmy odbierającej | 300 mm |
| Szerokość noża | 400 mm |
| System czyszczenia wałka ciągnącego | Mechanicznie poprzez grzebień |
Opis
Skórowaczka Weber ASB 600 jest wydajnym i precyzyjnym urządzeniem dla średnich zakładów o szerokim zakresie przetwórczym. Urządzenie można używać w wersji ze stołem transportowym. Model Weber ASB 600 doskonale oczyszcza wszelkie rodzaje mięsa zachowując wysoki poziom jakości produktu ostatecznego. Silnik urządzenia o mocy 0,85 kW współpracuje z nożem o średnicy 400 mm co sprawia, że maszyna jest bardzo wydajna.
Specyfikacja :
Producent : Weber
Model : ASB 600
Typ : Skórowaczka / odbłaniarka
Wymiary : 1240 x 1200 x 890 ( mm )
Zasilanie : 400V 50Hz 3N
Moc : 0,85 kW
Szerokość noża: 400 mm
Grubość cięcia : 0-4 mm
Szerokość taśmy podającej : 300 mm
Waga : 210 kg
Zapytaj o to urządzenie
