Skórowaczka Weber ASB 560
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Skórowaczki / Odbłaniarki |
| Wysokość | 1300 mm |
| Szerokość | 1100 mm |
| Długość | 2200 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 1,1 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Typ skórowaczki | Skórowaczka automatyczna |
| Szerkość taśmy podającej | 500 mm |
| Szerokość taśmy odbierającej | 500 mm |
| Szerokość noża | 560 mm |
| System czyszczenia wałka ciągnącego | Mechanicznie poprzez grzebień |
Zapytaj o to urządzenie
