Skórowaczka Maja VBA 505
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Skórowaczki / Odbłaniarki |
| Wysokość | 1150 mm |
| Szerokość | 1900 mm |
| Długość | 900 mm |
| Waga | ok. 270 kg |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 1,1 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Typ skórowaczki | Skórowaczka automatyczna |
| Szerkość taśmy podającej | 380 mm |
| Szerokość taśmy odbierającej | 380 mm |
| Szerokość noża | 420 mm |
| System czyszczenia wałka ciągnącego | Mechanicznie poprzez grzebień |
Opis
Skórowaczka Maja VBA 505 jest przeznaczona do odskórzania produktu mięsnego np: wieprzowego, wołowego, drobiowego, rybnego. Urządzenie posada taśmę podającą i odbierającą.
Wyposażone jest w nóż 420 mm. Maszyna pracuje z mocą 1.1kW
Maja VBA zbudowana jest ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Budowa urządzenia pozwala na bezproblemowe utrzymanie czystości maszyny. Maja zapewnia także łatwość w konserwacji elementów tego wymagających.
Specyfikacja:
Producent: Maja
Model: VBA 505
Typ: Skórowaczka
Wymiary: 1150 x 900 x 1900 ( mm )
Zasilanie: 400V 50Hz 3N
Moc: 1.1 kW
Taśmy: 2
Szerokość taśmy podającej: 380 mm
Szerokość taśmy odbierającej: 380 mm
Szerokość noża: 420 mm
Waga: około 270 kg
Zapytaj o to urządzenie
