Skórowaczka Maja SAM500H
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Skórowaczki / Odbłaniarki |
| Wysokość | 980 mm |
| Szerokość | 800 mm |
| Długość | 650 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Typ skórowaczki | Skórowaczka ręczna |
| Szerokość noża | 430 mm |
| System czyszczenia wałka ciągnącego | Mechanicznie poprzez grzebień |
Zapytaj o to urządzenie
