Skórowaczka Maja ESM 4550-1
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Skórowaczki / Odbłaniarki |
| Wysokość | 1200 mm |
| Szerokość | 1000 mm |
| Długość | 850 mm |
| Waga | 190 kg |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 0,75 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Typ skórowaczki | Skórowaczka ręczna |
| Szerokość noża | 554 mm |
Opis
Skórowaczka Maja ESM 4550-1 idealnie nadaje się do ręcznego skórowania okrągłych kawałków mięsa. Model ESM 4550-1 pozwala na jednoczesne odtłuszczenie szynki i łopatki: dzięki dodatkowej instalacji podwójnej listwy nożowej, skóra jest oddzielona od tłuszczu, a tłuszcz od mięsa, co ułatwia przetwarzanie i zwiększa wydajność .
Specyfikacja :
Producent : Maja
Model : ESM 4550-1
Typ : Skórowaczka
Wymiary : 1200 x 1000 x 850 ( mm )
Zasilanie : 400V 50Hz 3N
Moc : 0,75 kW
Szerokość noża : 554 ( mm )
Waga : 190 kg
Materiał : Stal nierdzewna, kwasoodporna
Zapytaj o to urządzenie
