Skórowaczka Grasselli
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Skórowaczki / Odbłaniarki |
| Wysokość | 1050 mm |
| Szerokość | 1900 mm |
| Długość | 850 mm |
| Zasilanie | Elektryczne |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Typ skórowaczki | Skórowaczka automatyczna |
| Szerkość taśmy podającej | 450 mm |
| Szerokość taśmy odbierającej | 450 mm |
| System czyszczenia wałka ciągnącego | Mechanicznie poprzez grzebień |
Opis
GRASSELLI to skórowaczka znanego włoskiego producenta maszyn przemysłu mięsnego.
Urządzenie służy do zdejmowania skóry z mięsa. Skórowaczka to urządzenie niezbędne w zakładzie przemysłu mięsnego. GRASSELLI cechuje się dużą wydajnością i solidną konstrukcją. Została wykonana ze stali nierdzewnej i materiałów kwasoodpornych.
Specyfikacja:
Producent: GRASSELLI
Typ: Skórowaczka
Wymiary: 1050 x 1900 x 850
Zasilanie: Elektryczne
Szerokość taśmy podającej: 450 mm
Szerokość taśmy odbierającej: 450 mm
System czyszczenia wału tnącego: Mechaniczne, poprzez grzebień
Materiał: Stal nierdzewna, kwasoodporna
Zapytaj o to urządzenie
