Separator Baader 997
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Separatory |
| Wysokość | 1960 mm |
| Szerokość | 1300 mm |
| Długość | 1500 mm |
| Pojemność | 300 l |
| Wydajność | ok 1500 kg/h |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 3,5 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | dostępne na magazynie |
| Średnica otworów sita | 3 mm |
Opis
Separator Baader 997 to urządzenie za pomocą którego precyzyjnie oddzielimy mięso od kości. Odkostniony surowiec mięsny swobodnie możemy wykorzystać w dalszym procesie przetwórczym. Separator możemy wykorzystać do różnego rodzaju mięsa. Pracuje on z mocą 3,5kW dając wydajność do 1500kg/h. Jednorazowo możemy podać na separator do 300l produktu. Separator dysponuje sitem o przekroju 3mm.
Specyfikacja:
Producent: BAADER
Model: 997
Typ: Separator
Wymiary: 1960 x 1300 x 1500 ( mm )
Zasilanie: 400V 50Hz 3N
Moc: 3,5kW
Wydajność: 1500kg/h
Pojemność kosza: do 300l
Średnica sita: 3mm
Materiał: Stal nierdzewna, kwasoodporna.
Zapytaj o to urządzenie
