Separator Baader 695
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Separatory |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 6.5 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | 2-3 tygodnie |
| Średnica otworów sita | 1.3, 3, 5 mm |
Opis
Separator Baader 695
Urządzenie służy do oddzielania surowego mięsa od kości.
Jest bardzo wydajne - odziela ok 1800 kg surowca / 1 h.
Jednoczęściowy bęben umożliwia szybki demontaż w celu konserwacji i czyszcznia urządzenia. Urządzenie ma znacznie większą przepustowość niż jej poprzednie modele. Urządzenie wykonane jest z wysokiej jakości materiałów które zapewniają wysoką higienę.
Specyfikacja:
Marka: BAADER
Model: 695
Typ: Separator
Średnica sita: 1.3 - 3,5 mm
Zasilanie: 400V 50 Hz 3N
Materiał: Stal nierdzewna / kwasoodporna
Zapytaj o to urządzenie
