Separator Baader 694
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Separatory |
| Wysokość | 1300 mm |
| Szerokość | 1000 mm |
| Długość | 1100 mm |
| Waga | 235 kg |
| Wydajność | 500 kg/h |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 1,5 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Średnica otworów sita | 2 mm |
Opis
Separator kości BAADER 694 jest w stanie uzyskać wysoki procent wysokiej jakości mięsa bez kości ze wszystkich kawałków. Separator kości oddziela surowe mięso od kości. Materiał nie jest siekany, wcierany ani mielony w separatorze. Rezultatem jest produkt końcowy z mięsa bez kości, którego struktura włóknista jest zachowana i który może być dalej przetwarzany na wiele sposobów .
Specyfikacja :
Producent : Baader
Model : 694
Typ : Separator
Wydajność : 500 kg/h
Zasilanie : 400V 50Hz 3N
Moc : 1,5 kW
Średnica otworu sita : 2 mm
Waga : 235 kg
Materiał : Stal nierdzewna
Zapytaj o to urządzenie
